פרויקטים תמונה עליונה

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דירת פרימיום
נדל"ן מסחרי בישראל כאפיק השקעה מסקרן

נדל"ן אשר ייעודו הוא בתי עסק ומסחר הינו אחד התחומים המעניינים ביותר בתחום ההשקעות בישראל, במיוחד בשל האופי הייחודי של התפתחות המדינה – אפילו בלב ליבן של הערים המרכזיות ביותר, כגון נדל"ן מסחרי בירושלים או תל אביב. בעוד ישראל קטנה, היא עדיין אחת המדינות התוססות, ערניות ועסוקות מבחינה מסחרית באזור. משמעות הדבר הוא שהדרישה והביקוש לנדל"ן מסחרי במרכזים ההומים של הארץ עדיין עולים על פני ההיצע, במיוחד כאשר מדובר בנדל"ן איכותי המזמין חנויות ובתי עסק מגוונים באופיים.

משכנות האומה - יופי ארכיטקטוני ופיתוח מתקדם

שכונת משכנות האומה בירושלים הולכת ופורחת, במיקום מדהים בכניסה עצמה לעיר היפה והנדירה בעולם. בשכונה חדשה זו, המציעה דירות יוקרה וגם פנטהאוזים בירושלים ברמה הגבוהה ביותר, מציעה לכם לא רק סטטוס ואיכות חיים בלב התוסס של המדינה, אלא גם מקום נפלא למשפחות. זהו מיקום מושלם, עם פיתוח ענף ומרגש, ללא ספק יהלום נדל"ני המכוון לחיים הטובים.

השקעה בנדל"ן: מסחרי או מגורים?

תחום הנדל"ן הפך לאחד מאפיקי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בישראל בשנים האחרונות. סיבה מרכזית אחת לכך היא שיעור הריבית הנמוכה במשק. בנוסף, אי יציבותם של שווקים ברחבי העולם- תורמת לחיזוקו של תחום הנדל"ן כהשקעה יציבה לאורך זמן. קיימות שתי סוגי השקעות נדל"ן מרכזיות: השקעה בנדל"ן למגורים והשקעות בנדל"ן מסחרי איפה ולמה כדאי להשקיע? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

דירות למכירה מקבלן | דירות למכירה בירושלים | חנויות ונדל"ן מסחרי למכירה בירושלים | דירות יוקרה בירושלים ופנטהאוזים בירושלים