פרויקטים

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דירת פרימיום
דירות חדשות למכירה באזור ירושלים

לא מעט משקיעים רכשו בעשור האחרון דירות להשקעה בירושלים כדי ליהנות מתשואה חיובית קבועה. על כל דירה למכירה מתמודדים לקוחות רבים, לכן אין להתמהמה - בי.יאיר

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בירושלים 2019

שוק הנדל"ן בארץ נחשב מאז ומתמיד לאפיק השקעה משתלם ואטרקטיבי. אמנם, מאז התחלת פרויקט מחיר למשתכן חלו שינויים משמעותיים בשוק הנדל"ן המקומי,היכנסו לפרטים

האם עדיף לשכור דירה או לקנות?

האם גם אתם רוצים לדעת מה עדיף עבורכם – לשכור דירה או לקנות דירה למגורים? האם גם אצלכם בארוחת שישי מתנהל דיון סוער בשאלה הנצחית מה עדיף, לקנות או לשכור דירה? ובכן, אין תשובה החלטית לשאלה מאחר ויש להתייחס לפרמטרים ולגורמים רבים ומגוונים.

סיפורה של השקעה: כיצד הפכה ירושלים לבירת השקעות הנדל"ן המסחרי של ישראל

אחת המגמות המרתקות של תחום הנדל"ן המסחרי בארץ, היא זו ההולכת ומתפתחת בעיר בירתנו. אחת הדוגמאות המובהקות לכך, היא פרויקט 'משכנות האומה'. מדובר בהקמת שכונת מגורים חדשה, אשר נועדה לספק דיור ברמה גבוהה לתושבים והיא עתידה לכלול גם שדרה מסחרית יוקרתית במיוחד. אם אתם יזמי נדל"ן מסחרי המחפשים חנויות למכירה בירושלים, מדובר בהזדמנות עסקית מצוינת עבורכם. השדרה צפוייה להכיל, בין היתר, חנויות מעצבים, גלריות, בתי קפה, מעדניות ועוד.

נדל"ן מסחרי בישראל כאפיק השקעה מסקרן

נדל"ן אשר ייעודו הוא בתי עסק ומסחר הינו אחד התחומים המעניינים ביותר בתחום ההשקעות בישראל, במיוחד בשל האופי הייחודי של התפתחות המדינה – אפילו בלב ליבן של הערים המרכזיות ביותר, כגון נדל"ן מסחרי בירושלים או תל אביב. בעוד ישראל קטנה, היא עדיין אחת המדינות התוססות, ערניות ועסוקות מבחינה מסחרית באזור. משמעות הדבר הוא שהדרישה והביקוש לנדל"ן מסחרי במרכזים ההומים של הארץ עדיין עולים על פני ההיצע, במיוחד כאשר מדובר בנדל"ן איכותי המזמין חנויות ובתי עסק מגוונים באופיים.

משכנות האומה - יופי ארכיטקטוני ופיתוח מתקדם

שכונת משכנות האומה בירושלים הולכת ופורחת, במיקום מדהים בכניסה עצמה לעיר היפה והנדירה בעולם. בשכונה חדשה זו, המציעה דירות יוקרה וגם פנטהאוזים בירושלים ברמה הגבוהה ביותר, מציעה לכם לא רק סטטוס ואיכות חיים בלב התוסס של המדינה, אלא גם מקום נפלא למשפחות. זהו מיקום מושלם, עם פיתוח ענף ומרגש, ללא ספק יהלום נדל"ני המכוון לחיים הטובים.

השקעה בנדל"ן: מסחרי או מגורים?

תחום הנדל"ן הפך לאחד מאפיקי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בישראל בשנים האחרונות. סיבה מרכזית אחת לכך היא שיעור הריבית הנמוכה במשק. בנוסף, אי יציבותם של שווקים ברחבי העולם- תורמת לחיזוקו של תחום הנדל"ן כהשקעה יציבה לאורך זמן. קיימות שתי סוגי השקעות נדל"ן מרכזיות: השקעה בנדל"ן למגורים והשקעות בנדל"ן מסחרי איפה ולמה כדאי להשקיע? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

דירות למכירה מקבלן | דירות למכירה בירושלים | חנויות ונדל"ן מסחרי למכירה בירושלים | דירות יוקרה בירושלים ופנטהאוזים בירושלים