פרויקטים

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דירת פרימיום

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בירושלים 2019

 

שוק הנדל"ן בארץ נחשב מאז ומתמיד לאפיק השקעה משתלם ואטרקטיבי. אמנם, מאז התחלת פרויקט מחיר למשתכן חלו שינויים משמעותיים בשוק הנדל"ן המקומי, אך בגלל חוסר יציבות בשווקים הפיננסיים, וכתוצאה מהריבית הנמוכה שהפכה את החסכונות ארוכי הטווח לחסרי כדאיות כלכלית, המשקיע הישראלי הממוצע מעדיף להשקיע בנדל"ן. כאשר מחפשים דירה להשקעה חשוב לקרוא מידע עדכני על פרויקטים בערים מרכזיות כמו ירושלים, וכדאי לדעת כי בירת ישראל נחשבת כיום לפנינת נדל"ן לכן משקיעים רבים נוהרים אליה ומחפשים הזדמנויות כדאיות להשקעת כספם.

מדוע כדאי לקנות דירות להשקעה בירושלים?

 

עד לפני מספר שנים משקיעים בחרו להתמקד בנכסי נדל"ן למגורים בעיקר ביישובי המרכז, בדרך כלל תל אביב, בערים גדולות כמו חיפה, ירושלים ובאר שבע, ובמקרים מסוימים גם ביישובים שונים בפריפריה. מאחר ורוב המשקיעים מסתכלים רק בשורת הרווח, כלומר כמה תשואה הם צפויים להרוויח לאחר השכרת הדירה, חשוב לזכור כי רכישת דירה להשקעה מחייבת התייחסות לגורמים נוספים כמו ביקוש והיצע, נגישות לעורקי תחבורה ראשיים, תחבורה ציבורית קרובה ויעילה וכו'. כמו כן, חשוב להתייחס לגורמים כגון קרבה למוסדות חינוך, איכות חיים באזור, מצב סוציו אקונומי של תושבי האזור, מבני ציבור, פארקים, קרבה למוסדות דת וכדומה.  
בשנים האחרונות משקיעים החלו לגלות את כדאיות השקעה בנדל"ן בירושלים, מאחר ומחירי הנדל"ן בעיר גבוהים במיוחד ורוב הצעירים והמשפחות אינם מסוגלים לרכוש נכס בגלל הון עצמי נמוך, לכן יש דרישה גבוהה לדירות להשכרה. 
אם אתם רוצים למנף את הכסף שלכם וליהנות מהשקעה בטוחה ומתשואה גבוהה לאורך שנים, כדאי גם לכם לחפש דירות למכירה בירושלים. יחד עם זאת, חשוב להכיר את שכונות העיר ואת אזורי הביקוש, עליכם לזכור כי בעיר גרים יחד חרדים, דתיים, מסורתיים וחילונים, כמו כן שוק השכירות בירושלים הוא בעל מאפיינים ייחודיים ומושפע מגורמים נוספים.

השקעה נבונה ומשתלמת בירושלים

 

לאחר שהשתכנעתם כי כדאי לכם להשקיע ולרכוש דירות למכירה בירושלים, נשאלת השאלה היכן לחפש נכסים להשקעה. למעשה, עליכם ללמוד את מחירי הנדל"ן בשכונות השונות בירושלים ולהבין היכן צעירים מחפשים דירות להשכרה. יש מגוון פרויקטים במיקומים אטרקטיביים ובמחירים משתלמים המאפשרים למשקיעים כמוכם לזכות בתשואה גבוהה וליהנות מעלייה בשווי הנכס לאורך השנים. בין הפרויקטים המומלצים למשקיעים המחפשים נדלן למגורים בירושלים ניתן למנות את הפרויקטים החדשים והיוקרתיים במשכנות האומה ובשכונת ארנונה.
פרויקט משכנות האומה מציע מיקום מרכזי ואטרקטיבי, זהו אזור מבוקש בקרב משפחות עם ילדים, זוגות צעירים ומשפרי דיור, מכל המגזרים. בפרויקט משכנות האומה יש תמהיל דירות מגוון, החל מדירות שני חדרים בעלות מפרט טכני עשיר ועד פנטהאוזים מפוארים ודופלקסים עם 7 חדרים. פרויקט משתלם נוסף נקרא ארנונה אקסקלוסיב, מיקומו בשכונת ארנונה, אחת השכונות המבוקשות ביותר בירושלים, זהו פרויקט יוקרתי במיקום מרכזי בעיר, ושוכרים רבים מחפשים דירות באזור זה.


 

 


  

  


דירות למכירה מקבלן | דירות למכירה בירושלים | חנויות ונדל"ן מסחרי למכירה בירושלים | דירות יוקרה בירושלים ופנטהאוזים בירושלים