פרויקטים

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דירת פרימיום

דירות חדשות למכירה באזור ירושלים

ירושלים, בירתה הנצחית של מדינת ישראל, היא אחת הערים היפות והגדולות בארץ. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (נכון לסוף שנת 2017) מתגוררים בעיר הקדושה כ-901,000 תושבים, והאוכלוסייה בעיר גדלה בקצב שנתי מהיר של 2.1%. ירושלים נחשבת לפנינת נדל"ן, ולא מעט משקיעים רכשו בעשור האחרון דירות להשקעה כדי ליהנות מתשואה חיובית קבועה. על כל דירה למכירה מתמודדים לקוחות רבים, לכן אין להתמהמה עם ההחלטה, וכדאי לחפש דירות חדשות העומדות כרגע למכירה, בין אם אתם מתכננים לגור בעיר ובין אם ברצונכם להשקיע בנכס שיניב לכם רווחים נאים.

מי מחפש דירות למכירה בירושלים?

 

רוב הרוכשים דירות חדשות בירושלים מגיעים ממעמד סוציו אקונומי בינוני עד גבוה, זוגות צעירים רבים מחפשים דירות בירושלים למגורים, גם לא מעט משפרי דיור רוכשים דירות חדשות במיקומים אטרקטיביים, והם מתחרים במשקיעים המחפשים דירות במיקומים מרכזיים. לפני רכישת דירה חדשה בעיר, חשוב לבצע מספר בדיקות כיוון שיש שכונות המתאימות לחרדים, בעוד שכונות אחרות הן בעלות צביון חילוני, ושכונות אחרות מתאימות לדתיים ולחילוניים החיים בעיר זה לצד זה בשלווה.
כמו כן, חשוב לבדוק את אזור המגורים מבחינת קרבה וגישה נוחה ומהירה לצירי תחבורה ראשיים, כדאי גם לבדוק מהי זמינות התחברות הציבורית באזור, אילו מבני ציבור קיימים במרחק קצר מהבית, האם יש בית כנסת קרוב ובמרחק הליכה, וכמובן כדאי לבדוק היכן אפשר וכדאי לעשות קניות קרוב לבית ועוד.  

דירות חדשות במיקומים מרכזיים בעיר

 

אם החלטתם לרכוש נכס למגורים או להשקעה בירושלים כדאי לפנות לקבלן מוכר ואמין המציע פרויקטים איכותיים במיקומים הטובים ביותר בעיר. יש מגוון דירות חדשות למכירה בירושלים, אך ההמלצה היא להתמקד בפרויקטים הממוקמים בשכונות איכותיות. אמנם, הביקוש לדירות בשכונות כמו ארנונה הוא גבוה, אך אפשר למצוא דירות בבנייני מגורים חדשים ויוקרתיים בחירים שפויים ומשתלמים. 
כך לדוגמה, יש עדיין דירות חדשות למכירה בפרויקט ארנונה אקסקלוסיב, אחד הפרויקטים המרהיבים והמעניינים ביותר בעיר. בנייני המגורים במתחם תוכננו ועוצבו על ידי אדריכל ידוע, בהתאמה לדרישות הקבלן הבונה דירות חדשות ופרויקטים מובילים ברחבי העיר. בפרויקט ארנונה אקסקלוסיב תוכלו לרכוש דירות חדשות בנות 3 חדרים, 4 חדרים ודירות יוקרה הכוללות 5 או 6 חדרים, ויש גם מספר פנטהאוזים העומדים למכירה. כל הדירות מרווחות ותוכננו עם מפרט טכני עשיר ונדיב. הפרויקט נמצא במיקום אטרקטיבי בסמוך לכניסה לעיר, קל להגיע מהדירה לכבישים ראשיים המובילים למרכז העיר, לכיוון תל אביב או לדרום. זו גם שכונה ירוקה ומטופחת עם מבני ציבור חדשים וגינות ציבוריות עם מתקנים שונים.
פרויקט נוסף שעשוי לעניין אתכם נקרא משכנות האומה, הפרויקט נמצא בלב שכונת קריית הלאום, תמהיל הדירות מגוון, ואם תרכשו דירה חדשה בפרויקט תיהנו מאיכות חיים גבוהה, משדרה ירוקה ומטופחת וממתחם מסחרי באווירה אירופאית ייחודית ומלהיבה.  


 

 


דירות למכירה מקבלן | דירות למכירה בירושלים | חנויות ונדל"ן מסחרי למכירה בירושלים | דירות יוקרה בירושלים ופנטהאוזים בירושלים