פרויקטים

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דירת פרימיום

משכנות האומה - יופי ארכיטקטוני ופיתוח מתקדם

שכונת משכנות האומה בירושלים הולכת ופורחת, במיקום מדהים בכניסה עצמה לעיר היפה והנדירה בעולם. בשכונה חדשה זו, המציעה דירות יוקרה וגם פנטהאוזים בירושלים ברמה הגבוהה ביותר, מציעה לכם לא רק סטטוס ואיכות חיים בלב התוסס של המדינה, אלא גם מקום נפלא למשפחות. זהו מיקום מושלם, עם פיתוח ענף ומרגש, ללא ספק יהלום נדל"ני המכוון לחיים הטובים.

חברה, חינוך ומשפחה – משכנות האומה מתפתחת בקצב מהיר!

את שכונת משכנות האומה בחרו למקם באזור מדהים, ממש בראשה של העיר ירושלים, במרחק נגיעה מבית המשפט העליון, כנסת ישראל, היכל הספר, מוזיאון ישראל, אל כיוון האוניברסיטה, גן סאקר, ועוד. זהו מקום מושלם למשפחה, לאלו המחפשים ערכים, חינוך ברמה גבוהה, וחשיפה למהות התוססת של ירושלים.

מבין מגוון רחב של פרויקטים חדשים בירושלים, משכנות האומה הולכת ומתפתחת בקצב מהיר. דירות איכות ופנטהאוזים נפלאים, המתאימים למשפחות המחפשות סטטוס חיים אחר. המרחק הקצר ממרכזי התרבות החשובים של העיר, אם לא ישראל עצמה, הוא בונוס אדיר לכל משפחה. והרמה הגבוהה של האזור, מתחמי הבידור, המסעדות, הקניות, חנויות הבגדים והמעדניות, בתי המסחר והבוטיק – כל אלו ממצבים את השכונה בראש איכות החיים בישראל. 

מודרניות וסגנון לצד יופי ארכיטקטוני ופיתוח מתקדם

למי שמחפש דירה למכירה במשכנות האומה, יש תמונה מול העיניים – תמונה של שקט ושלווה, לצד חיי חברה תוססים, ערכים של חינוך ומשפחה, וגם הידיעה כי סוף סוף מצא בית. הפיתוח של שכונת משכנות האומה הוא בין המתקדמים ביותר בארץ, עם דגש חזק על ארכיטקטורה, פיתוח נוף, יופי ייחודי ואופי לשכונה עצמה, ואסתטיקה התואמת את צביון נוף ההרים הירושלמי.

הדירות עצמן עכשוויות, בהשפעתם של המעצבים המובילים והמשפיעים בתחום הנדל"ן והארכיטקטורה. בשכונה זו תוכלו למצוא דירות במגוון גדלים, החל משני חדרים אינטימית ונוחה, ועד לפנטהאוזים יוקרתיים, דירות פאר מפותחות, ועוד.

סגנון החיים בשכונה מובנה על פי האופי הפריזאי. עם שדרת קניות בוטיקית וערנית, המזמינה אתכם לצלוח את החנויות הקטנות, בתי הקפה העכשוויים, גלריות ומעדניות, וכל זאת עם הנוף המושלם של הצמחייה הירוקה, אוויר ההרים הצלול, והקסם של העיר העתיקה הירושלמית. זהו שילוב מושלם של נוחות, איכות ואלגנטיות.

נכון לעכשיו מדובר על 282 יחידות דיור שונות, המחכות לאכלוס וסיום פיתוח השכונה. כ-5000 מטרים רבועים של בתי קפה וגלריות, מעדניות וחנויות בוטיק שרק מחכים לכם לפקוד אותן. ואין-סוף שטח של יופי ירושלמי, הנפרש לכל עבר ומזמין אתכם לנשום את השלווה והיופי הייחודיים למקום והאזור.

אז אם אתם מחפשים את הבית שלכם, ועדיין לא מצאתם את עצמכם בדיוק. אם אתם רוצים לגור בעיר הכי ישראלית, הכי קרובה ללב, ולעשות את זה בסטייל ואיכות חיים בלתי מתפשרים. אם אתם רוצים ערכים משפחתיים, חינוך ברמה הגבוהה ביותר, ועדיין לא להתפשר על חיי חברה, קהילה ונוחות. קחו רגע, חשבו על היתרונות של משכנות האומה, ובואו לבקר במהירות – כל עוד ההזדמנות פתוחה!

דירות למכירה מקבלן | דירות למכירה בירושלים | חנויות ונדל"ן מסחרי למכירה בירושלים | דירות יוקרה בירושלים ופנטהאוזים בירושלים