פרויקטים

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דירת פרימיום

סיפורה של השקעה: כיצד הפכה ירושלים לבירת השקעות הנדל"ן המסחרי של ישראל

אחת המגמות המרתקות של תחום הנדל"ן המסחרי בארץ, היא זו ההולכת ומתפתחת בעיר בירתנו. אחת הדוגמאות המובהקות לכך, היא פרויקט 'משכנות האומה'. מדובר בהקמת שכונת מגורים חדשה, אשר נועדה לספק דיור ברמה גבוהה לתושבים והיא עתידה לכלול גם שדרה מסחרית יוקרתית במיוחד. אם אתם יזמי נדל"ן מסחרי המחפשים חנויות למכירה בירושלים, מדובר בהזדמנות עסקית מצוינת עבורכם. השדרה צפוייה להכיל, בין היתר, חנויות מעצבים, גלריות, בתי קפה, מעדניות ועוד.


קצת על סביבת 'משכנות האומה'

פרויקט 'משכנות האומה', ממוקם לצידם של מוסדות מדינה ראשיים כמו בית המשפט העליון, כנסת ישראל והאוניברסיטה העברית. הוא גם נמצא באזור בעל גישה נוחה במיוחד, הן לאזור המגורים והן לאזור המסחרי.

אופציה נוספת בתחום הנדל"ן המסחרי בירושלים, ניתן למצוא למשל בפרויקט המרכז המסחרי של 'שרי ישראל'. מדובר בהקמתו של מרכז קניות ומסחר גדול, שהולך להיות חלק ממגדל משרדים יוקרתי. בין היתר, יהיה ניתן למצוא בו חנויות, מקומות פנאי ובילוי, בנקים ועוד. מבחינת מיקום, מרכז הקניות יישב על אחד הצמתים הכי פעילים במרכז ירושלים.

מדוע כדאי להשקיע ב'שרי ישראל'?

פרויקט 'שרי ישראל' נמצא במיקום חשוב ומרכזי, ממש על גבול התפר של השכונות רוממה-גאולה, משכנות האומה ואזור מרכז העיר. מדובר בנקודת חיבור חשובה של כל הכניסות והיציאות הראשיות של ירושלים, שנמצאת אגב בסמיכות לתחנת האוטובוסים המרכזית ולתחנות הרכבת הקלה. לכשייבנה, מרכז הקניות 'שרי ישראל' ישרת אלפי דיירים שיתגוררו במגדל המשרדים רב הקומות.

רגע לפני שתבצעו את המהלך ותשקיעו בנדל"ן מסחרי, בחנו היטב את האפשרויות העומדות בפניכם ובעיקר את אלו שיכולה להציע לכם העיר ירושלים. אל תתנו להזדמנויות טובות לחמוק בגלל השקעה לא כדאית.

דרך יפה לסכם זאת, היא באמצעות במילותיו של המצביא הדגול - נפוליאון בבונפרטה:


"יכולת ללא הזדמנות אינה שווה דבר".

דירות למכירה מקבלן | דירות למכירה בירושלים | חנויות ונדל"ן מסחרי למכירה בירושלים | דירות יוקרה בירושלים ופנטהאוזים בירושלים